درباره برند پوشاک الیاف طبیعی بهی

برند پوشاک الیاف طبیعی بهی فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات الیاف طبیعی در زمینه مد و پوشاک از سال ۱۳۸۹ در شهر شیراز آغاز کرده و به مرور زمان و گسترش تولیدات و کسب تجربه در این حوزه، به لطف تمامی افراد مشغول در این تولیدی، محصولات خود را به سراسر نقاط کشور نیز معرفی کرد. خوشبختانه محصولات پوشاک الیاف طبیعی بهی در طول این سال ها با استقبال خوب و لطف مردم عزیز کشورمان مواجه شد. همین امر سبب شد تا کیفیت محصولات برند پوشاک الیاف طبیعی بهی روز به روز از هر نظر ارتقاء یابد؛ چرا که تنها حمایت و نظر لطف شما عزیزان است که موجب رشد و ایجاد انگیزه در وجود برند پوشاک الیاف طبیعی بهی می شود.

زمان ارائه خدمات
شنبه: 17-8ب.ظ
یک شنبه: 17-8ب.ظ
دوشنبه: 17-8ب.ظ
سه شنبه: 17-8ب.ظ
چهارشنبه: 17-8ب.ظ
پنج شنبه: 17-8ب.ظ
جمعه: تعطیل
رسالت های اصلی برند پوشاک الیاف طبیعی بهی چیست؟

رسالت اصلی برند پوشاک الیاف طبیعی بهی حمایت از فعالان این حوزه در سراسر کشور و ایجاد اشتغالی سالم و آبرومند برای این عزیزان است. ما در برند پوشاک الیاف طبیعی بهی تا به امروز سعی بر آن داشته ایم تا تمامی مراحل تولید محصولات، حتی متریال اولیه از کشور عزیز خودمان نشات بگیرد تا در حد توان خودمان به رونق اشتغال کمکی کرده باشیم.به همین جهت از تمامی افراد فعال در حوزه جهت همکاری در تمامی زمینه ها دعوت به عمل می آوریم.

یکی دیگر از رسالت های اصلی ما در مجموعه پوشاک الیاف طبیعی بهی، حفظ کره زمین و دغدغه مند بودن در رابطه با نحوه زندگی آیندگان بر روی این کره سبز و مهربان است. ما در برند پوشاک الیاف طبیعی بهی همواره تلاش کرده ایم تا با استفاده از مواد اولیه و شیوه های پرداخت طبیعی، علاوه بر احترام به طبیعت، به سلامت بدن مخاطب های فهیم و ارزشمندمان نیز احترام بگذاریم.

اگر طرفدار محیط زیست و حامی زندگی سایر همسایگان ما در این کره خاکی هستید، با خیال راحت از خرید خود در سایت پوشاک الیاف طبیعی بهی لذت ببرید. چرا که ما در تمامی تولیدات خود، از مواد اولیه حیوانی (مانند پوست حیوانات) پرهیز کرده ایم و به دلیل استفاده از پارچه های الیاف طبیعی (مانند پنبه، لینن، وال و …) در تولیدات، زیست تخریب پذیر بودن محصولات نیز تضمین شده است.

ما در تیم پوشاک الیاف طبیعی بهی همواره تلاش داریم تا سـطح دانـش هموطنانمان را در زمینه مد و پوشاک به کمک مجله اینترنتی تن پوش بهی و تولید محتوای مناسب، به بالاترین سطح ممکن برسانیم و همچنین خدماتی شایسته شما عزیزان ارائه دهیم.

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
بستن

بستن

دسته بندی ها